Trucks

Přečtěte si více o vozidlech vhodných  pro segment kontejnerové přepravy v online brožurách.

Zajištění zakázek od mezinárodních dodavatelů

Kontejnerová přeprava

Pokud budete připraveni k vyzvednutí a doručení kontejnerů v přístavech a v jiných uzlových bodech, můžete se stát dalším článkem v globálním dodavatelském řetězci. K tomu budete potřebovat správné nástroje zajišťující efektivní práci v jednotlivých fázích. Přinášíme vám řešení, která usnadňují manévrování, kabiny s vynikající viditelností a pohodlím – a hnací ústrojí, která vám pomohou maximálně využít každou kapku paliva. 

Volvo FM

Prostorné kabiny se snadným nastupováním

 

Klíčové informace o produktu

Výkon: 330–500 koní

Bezpečné a pohodlné kabiny v šesti velikostech. Optimalizováno pro efektivitu a nízkou hmotnost podvozku. Flexibilní podvozek pro montáž nástaveb.

 

Možnosti paliva

Nafta, LNG, bionafta, HVO.

 

Hlavní funkce

I-Shift. Volvo Dynamic Steering. Viditelnost. Flexibilní podvozek.

Volvo FH

Vynikající pohodlí

 

Klíčové informace o produktu

Výkon: 420–540 koní

Prostorné a pohodlné kabiny v pěti velikostech. Optimalizováno pro dlouhé vzdálenosti. Flexibilní podvozek pro montáž nástaveb.

 

Možnosti paliva

Nafta, LNG, bionafta, HVO.

Hlavní funkce

I-Shift. Volvo Dynamic Steering. Flexibilní podvozek.

Funkce od společnosti Volvo Trucks pro vaši činnost

Prozkoumejte řešení, která vám usnadní život a ještě více zlepší vaši práci.

Viditelnost
Vynikající výhled s velkorysými okny a dobře umístěnými zrcátky. Vozidlo můžete rovněž vybavit až osmi kamerami – jednou z těchto kamer je rohová kamera na straně spolujezdce nacházející se ve zpětném zrcátku.

Funkce sledování paliva a dopadu na životní prostředí systému Dynafleet 
Služby pro správu vozového parku vám umožní snadné sledování výkonnosti všech vozidel a poskytují informace o tom, jak hospodárně si jednotliví řidiči za volantem počínají. Tato služba vám rovněž pomůže rozpoznávat potenciál úspor, díky čemuž budete moci optimalizovat svůj rozpočet a snižovat dopad provozu vašich vozidel na životní prostředí.

Dvouspojková převodovka I-Shift 
Dvouspojková převodovka I-Shift nabízí mimořádně plynulé a dynamické zrychlování. Řadí během zlomku vteřiny.

Pohodlné kabiny
Všechny naše kabiny se vyznačují vysokou úrovní pohodlí, nízkou hladinou hluku a spoustou prostoru. Pro vás i pro věci, které potřebujete.

I-Park Cool
Se správnou teplotou v kabině strávíte přestávku nebo čekání na terminálech ve větší pohodě. Vestavěná klimatizace I-Park Cool je napájena elektřinou. Udržuje v kabině příjemnou teplotu, aniž byste museli mít motor spuštěn na volnoběh.

Volvo Dynamic Steering tak, jak ho máte rádi
Máte zájem o dokonalou stabilitu a ovladatelnost při všech rychlostech a zároveň byste si rádi ušetřili namáhání rukou? Podívejte se podrobněji na Volvo Dynamic Steering.

Pohon na plyn
Naše nákladní vozidla na plynový pohon využívají zkapalněný zemní plyn (LNG), který okamžitě snižuje emise CO2, aniž by se tak dělo na úkor produktivity. A nabízejí také potenciál ke snížení nákladů na palivo.

Financování a pojištění
Vaši investici ochrání flexibilní balíčky financování a pojistné služby na míru od Volvo Financial Services.

Servisní smlouva Volvo Gold
Servisní smlouva Volvo Gold, která zahrnuje veškerou preventivní údržbu a opravy nákladních vozidel za pevný měsíční poplatek, je nejlepším způsobem, jak si zajistit provozuschopnost. Vaše nákladní vozidlo také na dálku komunikuje se servisní dílnou, aby vaše návštěvy proběhly co nejefektivněji. Vaše vozidlo bude udržováno v nejlepší kondici a vy budete mít plnou kontrolu nad náklady. Pokud bojujete s kolísajícím počtem ujetých kilometrů, můžete si zvolit servisní smlouvu Flexi-Gold, která nabízí stejné krytí, ale za poplatek, který je přizpůsoben rytmu vašeho podnikání.

Referenční klient

Úspěch naší značky jsme vystavěli na nákladních vozidlech Volvo. Jsou spolehlivá, což je z hlediska získávání zakázek důležité.

Jste připraveni na práci?

Obraťte se na svého obchodního zástupce Volvo Trucks a najděte to nejlepší řešení pro vaše podnikání v oblasti kontejnerové dopravy.