Trucks

Přečtěte si více o vozidlech vhodných pro segment dálkové přepravy v online brožurách.

Propojování regionů a zemí

DÁLKOVÁ PŘEPRAVA

V oblasti přepravy na dlouhé vzdálenosti máte spoustu zkušeností. Bez ohledu na to, jak daleko vás vaše zakázky zavedou, děláte svou práci proto, abyste dodrželi své sliby. A ostatním pomohli dodržet ty jejich. Víme, že všechno musí fungovat a že z každé kapky paliva musíte vytěžit maximum. Toto vše vám přinášíme a pomáháme vám tak zkracovat vzdálenosti.

Funkce vozidla od společnosti Volvo Trucks pro vaše podnikání

Prozkoumejte řešení, která vám usnadní život a ještě více zlepší vaši práci.

Úspora paliva se systémem I-Save
Stoupání zdoláte na vyšší rychlostní stupeň, a nejen že tím ušetříte palivo bez ztráty rychlosti, ale také si budete moci užít plynulejší jízdu.

Optimalizace se systémem I-See
Systém I-See šetří palivo pomocí optimalizace rychlosti a řazení na základě dat o topografii vaší trasy.

Bezpečná jízda z kopce s brzdou pro srovnání soupravy 
Jízda ze svahu s plně naloženým nákladním vozidlem a přívěsem je obtížná. Brzda pro srovnání soupravy aktivuje brzdy kol na přívěsu, a narovnáním jízdní soupravy tak předejde riziku zalomení.

Funkce sledování paliva a dopadu na životní prostředí systému Dynafleet 
Služby pro správu vozového parku vám umožní snadné sledování výkonnosti všech vozidel a poskytují informace o tom, jak ekonomicky si jednotliví řidiči za volantem počínají. Tato rychlá a přesná služba vám pomůže rozpoznávat potenciál úspor.

Volvo Dynamic Steering tak, jak ho máte rádi
Máte zájem o dokonalou stabilitu a ovladatelnost při všech rychlostech a zároveň byste si rádi ušetřili namáhání rukou? Nebo chcete asistenta, který vám pomůže zabránit smyku nebo nechtěné změně jízdního pruhu? Podívejte se podrobněji na Volvo Dynamic Steering.

Systém duálních baterií
Nabízíme systém baterií, který zajišťuje vysokou úroveň komfortu pro život v kabině, aniž byste se museli obávat, že následující ráno nenastartujete.

Pohon na plyn
Naše nákladní vozidla na plynový pohon využívají zkapalněný zemní plyn (LNG), který okamžitě snižuje emise CO2, aniž by se tak dělo na úkor produktivity. A nabízejí také potenciál ke snížení nákladů na palivo.

Kabiny Globetrotter – dostatek prostoru pro každého
Před desetiletími jsme vymysleli koncept kabiny Globetrotter, abychom život na cestách učinili pohodlnějším a bezpečnějším. Kabiny disponují vnitřní výškou až 220 cm, možnostmi pohodlného spánku a spoustou inteligentních úložných prostorů pro všechny věci, které potřebujete pro život na čtyřech kolech.

Dvouspojková převodovka I-Shift
Dvouspojková převodovka I-Shift nabízí stabilní přenos výkonu, který změní váš způsob jízdy – a zvýší vaši produktivitu. 

Referenční klient

Jelikož při přepravě často překonáváme hory, musíme používat vozidla, která dokážou nabídnout výkon při nízké spotřebě paliva.

Připraven ujet kilometry navíc

Obraťte se na svého obchodního zástupce Volvo Trucks a najděte to nejlepší řešení pro vaše podnikání v oblasti dálkové dopravy.