Trucks

Přečtěte si více o vozidlech vhodných pro segment regionální přepravy v online brožurách.

Nejsilnější článek v řetězci městského rozvozu

REGIONÁLNÍ PŘEPRAVA

Když propojujete regionální logistické uzly, je v sázce hodně. Dodací lhůty, vaše vlastní pověst i pověst vašich klientů, smlouvy a budoucí zakázky. Poskytujeme vám nástroje, které vám pomohou splnit speciální požadavky a dodržet vaše sliby. Nástroje, se kterými budete efektivní, přesní a také spolehliví s ohledem na dodací časy a finanční náklady.

Funkce od společnosti Volvo Trucks pro vaši činnost

Prozkoumejte řešení, která vám usnadní život a ještě více zlepší vaši práci.

Viditelnost
Vynikající výhled s velkorysými okny a dobře umístěnými zrcátky. Vozidlo můžete rovněž vybavit až osmi kamerami – jednou z těchto kamer je rohová kamera na straně spolujezdce nacházející se ve zpětném zrcátku.


Dynamické řízení Volvo tak, jak ho máte rádi
Máte zájem o dokonalou stabilitu a ovladatelnost při všech rychlostech a zároveň byste si rádi ušetřili namáhání rukou? Podívejte se podrobněji na Volvo Dynamic Steering.

Větší zisk díky datům
Volvo Connect je webové rozhraní pro vaše digitální služby a váš digitální domov umožňující dosažení větších zisků. S ním můžete provozuschopnost, efektivitu a produktivitu svých vozidel posunout na zcela novou úroveň.

Dvouspojková převodovka I-Shift
Dvouspojková převodovka I-Shift nabízí mimořádně plynulé a dynamické zrychlování. Řadí během zlomku vteřiny. 

Optimalizace se systémem I-See
Systém I-See šetří palivo pomocí optimalizace rychlosti a řazení na základě dat o topografii vaší trasy. 

Nákladní vozidla na plynový pohon
Naše nákladní vozidla na plynový pohon využívají zkapalněný zemní plyn (LNG), čímž lze okamžitě snížit emise CO2, aniž by se tak dělo na úkor výkonu a produktivity. A nabízejí rovněž i potenciál k výraznému snížení nákladů na palivo.

Pohodlné kabiny
Všechny naše kabiny se vyznačují vysokou úrovní pohodlí, nízkou hladinou hluku a spoustou prostoru. Pro vás i pro věci, které potřebujete.

Servisní smlouva Volvo Gold
Servisní smlouva Volvo Gold, která zahrnuje veškerou preventivní údržbu a opravy nákladních vozidel za pevný měsíční poplatek, je nejlepším způsobem, jak si zajistit provozuschopnost. Vaše nákladní vozidlo také na dálku komunikuje se servisní dílnou, aby vaše návštěvy proběhly co nejefektivněji. Vaše vozidlo bude udržováno v nejlepší kondici a vy budete mít plnou kontrolu nad náklady. Pokud bojujete s kolísajícím počtem ujetých kilometrů, můžete si zvolit servisní smlouvu Flexi-Gold, která nabízí stejné krytí, ale za poplatek, který je přizpůsoben rytmu vašeho podnikání.

Vaše nákladní vozidlo čeká

Obraťte se na svého obchodního zástupce Volvo Trucks a najděte to nejlepší řešení pro vaše podnikání v oblasti regionální dopravy.