Volvo Trucks

Česká republika

×
Volvo FE blue truck studio

Lehké a všestranné

Volvo FE

Volvo FE lze přizpůsobit téměř pro jakoukoliv práci. Rozvoz ve městě, regionální rozvoz, svoz odpadu nebo práce ve stavebnictví. Díky lehkému a odolnému podvozku nabízí vysokou nosnost a připravenost k práci.

Nákladní vozidlo a přizpůsobené služby jsou navrženy tak, aby vám usnadňovaly podnikání. Budete se moci opřít o vyšší provozuschopnost, efektivitu i ziskovost.

Na ulici jako doma

Volvo FE I-shift studio

DOKONALE HOSPODÁRNÝ PROVOZ

Řada motorů konstruovaných ve společnosti Volvo. Inteligentní převodovka I-Shift. A balíček úsporných služeb. Volvo FE je ztělesněním hospodárnosti na čtyřech (potažmo šesti) kolech.

Volvo FE garbage truck

Produktivita v každém šroubku

Od přístupového schůdku speciálně navrženého pro rozvážku až po pokročilý systém pro správu vozového parku – produktivita je u modelu Volvo FE vším.

Volvo FE overview steering wheel

Nedostižná ovladatelnost

Dostali jste se do uzoučké ulice? Model Volvo FE má malý poloměr otáčení, asistované řazení, vynikající výhled z kabiny a ergonomické rozvržení ovládacích prvků, takže je neuvěřitelně ovladatelný.

Seznamte se s Volvem FE

Přečtěte si o všech funkcí Volva FE. Poté se hned vydejte do Volvo Truck Centra, abyste si vozidlo mohli prohlédnout na vlastní oči.