Trucks

Volvo FE. Kompaktní, ale všestranné

Volvo FE lze přizpůsobit téměř pro jakoukoliv práci. Městská rozvážka, svoz odpadu, přeprava ve stavebnictví nebo veřejná a komunální doprava. Nabízí vysokou nosnost a možnost provozu na elektřinu i plyn nebo možnost využívat technologii spalování nafty. Nákladní vozidlo a přizpůsobené služby jsou navrženy tak, aby vám usnadňovaly podnikání. Budete se moci opřít o vyšší provozuschopnost, efektivitu i ziskovost. Toto vozidlo je připravené k práci.

Maximální využití

Využijte palivo a energii na maximum.

Výkon přizpůsobený vašim zakázkám

Vše o hnacích ústrojích Volvo FE

Okolo vozidla

Práce vně vozidla

Fakta o modelu Volvo FE

Výkon motoru: 250–350 k, 4 velikosti kabiny, tahač nebo podvozek k dostavbě, nafta, CNG, elektřina

Vyrobeno na míru pro vaše úkoly

Podvozek vyrobený pro práci

Široká nabídka služeb

Umožněte ještě lepší výkon svého provozu

Zjistěte více informací o modelu Volvo FE přes internaktivní online brožuru

Dokonale se hodí pro tato odvětví přepravy

Kabiny vozidla Volvo FE

Přednosti modelu Volvo FE

Hnací ústrojí

Vyberte si hnací ústrojí s pohonem na elektřinu, zemní plyn nebo naftu. Volvo FE si můžete přizpůsobit svým úkolům a zakázkám – dokonce i těm nejpřísnějším předpisům.

Hnací ústrojí

Kabina pro snadné nastupování

Nastupování a vystupování skládacími dveřmi je opravdu snadné a získáte dosud nepoznanou viditelnost do všech stran.

Kabina pro snadné nastupování

Nosnost

Podvozek vozidla Volvo FE je lehký a pevný a v konfiguraci sklápěče 6×2 jej lze optimalizovat pro skutečně vysoké užitečné zatížení.

Nosnost

Služby, které podporují vaše podnikání

Podle vašeho gusta. Zobrazit příslušenství pro nákladní vozidla

Stáhnout brožuru vozidla Volvo FE

Volvo FE – časté dotazy

Volvo FE si vyberte v případě, že pracujete v městském prostředí a je pro vás velmi důležitá obratnost ve spojení s vysokou nosností. Snadno se řídí a nabízí ohromující užitečné zatížení. Dokonale se hodí pro rozvážku, svoz odpadu a stavební přepravu.

Možností je spousta. Kromě nafty mohou model Volvo FE pohánět i alternativní paliva jako bionafta a HVO. K dispozici je i plynové Volvo FE CNG, které je možné provozovat na bioplyn a snižovat tím emise CO2. A konečně je tu plně elektrické Volvo FE Electric s nulovými emisemi výfukových plynů, tichým provozem a dojezdem až 300 km v typických provozech.

Záleží na tom, jak si přizpůsobíte podvozek a jaké je provedení nákladové plochy. Nejrobustnější specifikace modelu Volvo FE s tandemovou poháněnou nápravou nabízí celkovou hmotnost vozidla 32 tun. Díky kombinaci s lehkým podvozkem a kabinou se jedná o skvělou verzi kompaktního nákladního vozidla s vysokou nosností

Ano, můžete. Je k dispozici jako dvounápravový tahač vhodný pro tažení přívěsů, kdy se před vysokou nosností, vyšší průměrnou rychlostí a pohodlím pro přenocování upřednostňuje nízká hmotnost.

Kabina vozidla Volvo FE pro snadné nastupování je vynikající volbou, když řidiči často nastupují a vystupují – například při svozu odpadu a rozvážkové přepravě. Nástupní výška je pouhých 440 mm a k dispozici jsou dvě verze. Kabina v průchozí variantě s až čtyřmi sedadly a kabina se dvěma sedadly a motorovým tunelem.

S modelem Volvo FE Electric je to snadné, když máte za partnera společnost Volvo Trucks. Pokud chcete přejít na elektrický pohon, můžeme vám nabídnout kompletní balíček se všemi službami a podporou, které potřebujete k přechodu na elektromobilitu.

V nabídce vznětových motorů jsou jednotky o výkonu až 350 koní a točivém momentu 1400 Nm, což zcela postačuje. A elektrický pohon nabízí okamžitý výkon 300 koní i okamžitý maximální točivý moment.

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.