Trucks

Mimo kabinu

Volvo FE - práce kolem vozidla 

Když velkou část pracovní doby trávíte mimo kabinu, chtěli byste nákladní vozidlo, které při práci v jeho okolí nabízí bezpečnost a také efektivitu. Podívejte se blíže na některá řešení Volvo FE, která k tomu přispívají.

Snadný přístup do kabiny

Bez ohledu na verzi kabiny je nastupování a vystupování při práci s nákladním vozidlem Volvo FE hračkou. Čím více toho během směny uděláte, tím více to oceníte.

Přístup k vybavení

Vybavte své Volvo FE dvěma samostatnými boxy na nářadí pro uložení bezpečnostních popruhů a dalšího vybavení, které je potřeba při práci mimo kabinu. Menší verze je s objemem 55 litrů a větší model s objemem 125 litrů.

Energie pro vaše zařízení

Poháníte své Volvo FE elektřinou, plynem nebo naftou? Bez ohledu na typ pohonu máte na výběr pomocné pohony, které přenášejí výkon do vašich čerpadel, sklápěče, lisovací jednotky, hydraulické plošiny nebo jakéhokoli jiného zařízení, které potřebujete ke své práci.

Regulace výšky

Pokud se potřebujete přizpůsobovat různým výškám, vyberte si vzduchové odpružení. Výšku vzduchového odpružení lze díky elektronickému řídicímu systému (ECS) regulovat pomocí spínačů na palubní desce nebo pomocí ovladače. Bez ohledu na to je nakládání jednodušší a rychlejší.

Podvozek

Podvozek lze adaptovat pro specifické účely, například přepravu odpadu, cisternu nebo jeřáb. Součásti, jako jsou nádrže na palivo a kapalinu AdBlue, se potom pro optimalizaci podvozku přemístí.

Hnacího ústrojí

Kvalitu pracovního prostředí v okolí kabiny výrazně ovlivňuje míra kvality ovzduší i hladina hluku vně kabiny. Volvo FE přichází s hnacími ústrojími, která fungují na tichou elektřinu a mají nulové emise z výfuku, dále jsou v nabídce plynová ústrojí s nízkými emisemi, případně vznětová ústrojí s certifikací Euro 6.

Hnací ústrojí vozidla Volvo FE

Dokonale se hodí pro tato odvětví přepravy

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.