Trucks

Přizpůsobeno vašim potřebám

Volvo FE - Podvozek 

Volvo FE nabízí vhodný podvozek, který je možné přizpůsobit široké škále přepravních úkolů. Výsledkem je lehký, avšak dostatečně pevný rám, který snese i to největší zatížení. Navíc je velmi odolný. Ať už tedy podnikáte v jakémkoliv odvětví, určitě si najdete Volvo FE, které vám bude vyhovovat.

Pevný, ale flexibilní

Podvozek vozidla Volvo FE lze uzpůsobit téměř pro jakoukoliv nástavbu. Je totiž robustní a pevný, takže zvládne i ty nejnáročnější úkoly, a jeho ploché čtvercové provedení usnadňuje připojení nástavby. Bez ohledu na to, zda zvolíte elektrický, plynový nebo naftový pohon.

Na míru, připravené nebo standardní

Podvozek Volvo FE je možné objednat se standardním rozvržením. Pokud ale chcete výrobci nástaveb výrazně ušetřit práci, objednejte ho s přípravnou sadou nebo i zcela přizpůsobený vašim konkrétním potřebám.

Méně času u výrobce nástaveb

Jakmile si objednáte Volvo FE, výrobce nástavby si bude moci ihned stáhnout pokyny k montáži nástaveb na vozidla Volvo. Na základě přesných specifikací a 3D nákresů v systému pak bude moci zahájit práci ještě dříve, než vozidlo opustí naši továrnu. Vozidlo se tak k vám dostane rychleji a cenově výhodněji.

Pokyny pro montáž nástavby společnosti Volvo.

Pro speciální účely

Podvozek lze adaptovat pro specifické účely, například přepravu odpadu, cisternu nebo jeřáb. Součásti, jako jsou nádrže na palivo a kapalinu AdBlue, se potom pro optimalizaci podvozku přemístí.

Zadní nápravy

K dispozici jsou čtyři různé varianty zadních náprav v různých kombinacích. Jejich nosnost se pohybuje v rozsahu od 13 do 23 t.

Výška rámu

K dispozici jsou dvě výšky rámové části (266 mm a 300 mm) s tloušťkou rámu 7 nebo 8 mm v závislosti na modelu.

Bedny s nářadím

Vybavte si Volvo FE dvěma samostatnými bednami s nářadím k uschování popruhů pro zabezpečení nákladu či jiného vybavení. Rozměry jsou 55 litrů a 125 litrů.

Vlečené nápravy

Vyberte si mezi dvěma druhy vlečených náprav. Buď pevnou vlečenou nápravu s jednoduchými koly či dvoumontáží nebo hydraulicky řízenou nápravu s jednoduchými koly. Obě provedení mají možnost funkce zvedání nápravy u nenaloženého vozidla.

Vnitřní výztuha rámu

Vozidla s třemi nápravami obsahují vnitřní výztuhu oblasti zadních náprav.

Přední nápravy

K dispozici jsou bezúdržbové přední nápravy s maximální nosností 7,1; 7,5; 8,0 nebo 9,0 t.

Dostatek energie

Elektřina, plyn nebo nafta? Bez ohledu na to, co zvolíte, máte několik možností ukládání energie či paliva. Elektrická nákladní vozidla se 3 nebo 4 akumulátory s kapacitou 280–375 kWh, se 6 nebo 8 nádržemi na plyn, mezi 160 a 630 litry nafty.

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.