Trucks

Volvo FL. Vozidlo pro městskou distribuci

Volvo FL je naše nejkompaktnější a nejobratnější nákladní vozidlo. Lze je přizpůsobit pro řadu aplikací – od distribuce zboží po městě po lehkou přepravu ve stavebnictví nebo svoz odpadu. Máte možnost jezdit na plně elektrický pohon nebo se spolehnout na vznětovou technologii. Volvo FL a navazující nabízené služby jsou navrženy tak, aby pomohly vaše podnikání k růstu. Budete se moci opřít o vyšší provozuschopnost, efektivitu i ziskovost. Pusťme se do práce.

Maximální využití

Využijte palivo a energii na maximum.

Výkon přizpůsobený vašim zakázkám

Vše o hnacích ústrojích Volvo FL

Okolo vozidla

Práce kolem vozidla

Fakta o modelu Volvo FL

Výkon motoru: 175–280 k, 4 velikosti kabiny, podvozek k dostavbě, nafta nebo elektřina

Vyrobeno na míru pro vaše úkoly

Podvozek vyrobený pro práci

Široká nabídka služeb

Umožněte ještě lepší výkon svého provozu

Zjistěte více informací o modelu Volvo FL přes internaktivní online brožuru.

Dokonale se hodí pro tato odvětví přepravy

Kabiny vozidla Volvo FL

Přednosti modelu Volvo FL

Pohon

Vyberte si hnací ústrojí s pohonem na elektřinu, nebo naftu. Volvo FL můžete přizpůsobit svým úkolům a zakázkám – dokonce i těm nejpřísnějším předpisům.

Možnosti pohonu

Manévrovatelnost

S tímto nákladním vozidlem se vám bude snadno a rychle manévrovat v rušném městském provozu. Má kompaktní formát, velkoryse pojatá okna a vynikající výhled.

Interiér

Přístup do kabiny

Do kabiny vozidla Volvo FL se nastupuje a vystupuje opravdu snadno. To nesmírně oceníte, zejména pokud rozvážíte zboží po městě nebo svážíte odpad.

Exteriér

Služby, které podporují vaše podnikání

Podle vašeho gusta. Zobrazit příslušenství pro nákladní vozidla

Stáhnout brožuru Volvo FL

Často kladené dotazy o vozidle Volvo FL

Když pracujete v městském prostředí a ve městech a spíše než velká nákladová kapacita je pro vás důležitá především obratnost a schopnost manévrovat v rušném provozu a úzkých průjezdech, pak si Volvo FL určitě zaslouží vaši pozornost. Snadno se řídí, jeho provoz není příliš hlučný a má nízké emise – je zkrátka ideální pro práci ve městě.

Kromě nafty jezdí Volvo FL se vznětovým motorem také na alternativní paliva, jako je bionafta a HVO. Vedle toho je tu plně elektrické Volvo FL Electric s nulovými emisemi výfukových plynů, tichým provozem a dojezdem až 420 km v typických provozech.

Záleží na tom, jak si své nákladní vozidlo přizpůsobíte – včetně podvozku a hnacího ústrojí. Nejlehčí Volvo FL má celkovou hmotnost vozidla 10 tun, takže je ideální pro dodávky po městě s velkou kapacitou. Pokud potřebujete větší kapacitu, existují verze modelu Volvo FL, které zvládají až 18 tun. Pokud by vám snad nestačilo ani to, podívejte se na model Volvo FE.

Ne, Volvo FL je optimalizováno jako středně těžké nákladní vozidlo do města s vlastní nákladovou plochou. Proto je k dispozici výhradně jako podvozek k dostavbě se dvěma nápravami a celkovou hmotností vozidla do 18 tun. Pokud potřebujete tahat přívěsy nebo převážet těžší náklady, doporučujeme zaměřit se na modely Volvo FE a Volvo FM.

Volvo FL s kabinou pro posádku si můžete objednat přímo z továrny. Tato kabina pojme až 6 cestujících a výrobce nástavby pak může na podvozek postavit hasičské vozidlo. Pokud potřebujete zdolávat náročnější terén, je pro model Volvo FL k dispozici verze 4×4. Promluvte si s místním prodejcem Volvo Trucks a vyhledejte výrobce nástaveb, který splňuje vaše požadavky.

S Volvo Trucks jako partnerem je to ve skutečnosti snadné. Pokud chcete přejít na elektrický pohon, můžeme vám nabídnout kompletní balíček se všemi službami a podporou, které potřebujete k přechodu na elektromobilitu.

Pro tato nákladní vozidla je k dispozici řada vznětových motorů s výkonem od 210 do 280 koní, což stačí na zvládnutí všech úkolů od přepravy lehkých zásilek až po svoz odpadu a lehké stavební práce. Volvo FL Electric nabízí konzistentní výkon 175 koní, což se skvěle hodí pro dopravu zboží po městě a svoz odpadu.

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.