Volvo Trucks

Česká republika

×
Volvo FL – pro prémiový rozvoz po městě

Váš pomocník do města

Volvo FL

Toto malé nákladní vozidlo pro středně těžké práce je mimořádně agilní a vysoce spolehlivé. Je ideálním pomocníkem pro rozvážení zboží po městě s častým zastavováním a opětovným rozjížděním. Lze jej však přizpůsobit i pro náročnější podmínky.

Je zkonstruováno pro účely trvalého nasazení a v provozu jej udržuje řada služeb a výjimečných prvků. Pro vás to bude znamenat vyšší efektivitu, která se projeví lepšími obchodními zisky.

Ve městě jako doma

Venkovní panely s nápisy

Interiér

Volvo FL overview alley truck

Dokonale hospodárný provoz

Speciálně navržený motor. Inteligentní převodovka I-Sync. A balíček úsporných služeb. Volvo FL je ztělesněním hospodárnosti na čtyřech (potažmo šesti) kolech.

Volvo FL overview street truck

Vyšší provozuschopnost

S našimi službami a inovacemi vás potká méně odstávek. A když už k nějaké dojde, omezíme její trvání, jak to jen bude možné. Nic jednoduššího pro nás neexistuje.

Volvo FL overview crash

Výjimečně bezpečné

Ochrání vás celá sada mimořádných bezpečnostních funkcí. Stejně jako kabina, která byla zkonstruována pro vaši bezpečnost i bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu.

Neuvěřitelná ovladatelnost v hustém městském provozu
Volvo FL overview vespa truck

Nedostižná ovladatelnost

Dostali jste se do uzoučké ulice? Žádný problém – malý poloměr otáčení, asistované řazení a ergonomické rozvržení ovládacích prvků Volva FL vás dostanou z jakýchkoli nesnází. A s pohonem čtyř kol si poradíte i v těch nejobtížnějších podmínkách.

Seznamte se s Volvem FL

Přečtěte si o všech funkcích a prvcích Volva FL. Poté se hned vydejte do Volvo Truck Centra, abyste si vozidlo mohli prohlédnout na vlastní oči.