Trucks

Práce venku

Volvo FL - Práce kolem vozidla 

Trávíte velkou část pracovních dnů mimo kabinu? Při práci mimo kabinu, jako je svoz odpadu, vyzvedávání zboží a doručování nebo jakákoli jiná činnost, která vyžaduje více než jen samotné řízení, potřebujete, aby vám nákladní vozidlo poskytovalo bezpečné a efektivní pracovní prostředí. Podívejte se blíže na některá řešení Volvo FL, která k tomu přispívají.

Snadný přístup do kabiny

Bez ohledu na typ kabiny je nastupování a vystupování při práci kolem nákladního vozidla Volvo FL hračkou. Čím více toho během směny uděláte, tím více to oceníte.

Výška nástupních schůdků

Verze o hmotnosti 10 a 12 tun nabízí pohodlnou velikost 17,5palcových kol pro pohodlné nastupování. Těžší verze pak nabízejí velikosti 19,5 nebo 22,5 palce.

Energie pro vaše zařízení

Jezdí vaše Volvo FL na elektřinu nebo na naftu? Bez ohledu na typ pohonu máte na výběr pomocné pohony, které přenášejí výkon do vašich čerpadel, sklápěče, lisovací jednotky, hydraulické plošiny nebo jakéhokoli jiného zařízení, které potřebujete ke své práci.

Regulace výšky

Pokud se potřebujete přizpůsobovat různým výškám, vyberte si vzduchové odpružení. Výšku vzduchového odpružení lze díky elektronickému řídicímu systému (ECS) regulovat pomocí spínačů na palubní desce nebo pomocí ovladače. Manipulace s nákladem bude snazší a rychlejší.

Podvozek

Podvozek lze adaptovat pro specifické účely, například přepravu odpadu nebo jeřáb. Součásti, jako jsou nádrže na palivo a kapalinu AdBlue, se potom pro optimalizaci podvozku přemístí.

Hnací ústrojí

Kvalita vzduchu a hladina hluku jsou klíčovými složkami pracovního prostředí kolem vozidla. Volvo FL de dodává s hnacím ústrojím, které funguje buď na tichou elektřinu s nulovými emisemi z výfuku, nebo na vznětový pohon s certifikací Euro 6.


Hnací ústrojí

Dokonale se hodí pro tato odvětví přepravy

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.