Trucks

Navrženo pro vás 

Volvo FL – interiér kabiny

Prostor. Úložný prostor. Přístroje a informace přesně tam, kde je potřebujete. Pohodlné sedadlo. Přizpůsobitelný volant. A nízká hlučnost uvnitř. Vítejte v kabině Volva FL – vašem prémiovém pracovním prostoru na kolech.  

Ergonomický přístup 

Přístrojový panel. Řadicí páka. Ovladače. Úložný prostor. Vše, co potřebujete, je ve Volvu FL přesně tam, kde to potřebujete – a zároveň na dosah ruky. To znamená, že nebudete muset dělat tolik pohybů. A méně se unavíte. Proto mohou vaše ruce zůstat na volantu déle a z vozovky nemusíte spouštět oči.

Dokonalý komfort sezení

Bude se vám skvěle sedět v ergonomických sedadlech Volvo FL s pevným ukotvením, integrovanou opěrkou hlavy a bezpečnostním pásem. Materiál čalounění poskytuje vynikající odolnost vůči zašpinění. Polohu sedadla řidiče i spolujezdce lze upravovat podle různorodých potřeb.

Vyberte si prostor

Vybírejte mezi třemi velikostmi kabiny: denní kabinu, krátkou spací kabinu nebo kabinu pro posádku – vše závisí na vašich požadavcích na prostor pro náklad nebo počet cestujících. Šířka je 2100 mm a délka se pohybuje v rozsahu od 1600 do 2980 mm.

Spousta prostoru pro osobní věci 

Na palubní desce. Ve dveřích. Nad hlavou. Mezi sedadly. Prohlédněte si kabinu Volva FL a na vlastní oči se přesvědčte o velkém množství úložného prostoru. Navíc ho můžete přidat ještě víc.

360° prohlídka interiéru

Níže je k dispozici interaktivní prohlídka kabiny. Další informace zobrazíte kliknutím na jednotlivá textová pole. Kliknutím na tlačítko „Full Screen“ zapnete zobrazení na celou obrazovku. Jednotlivé díly a funkce jsou popsány obecně. Vlastnosti konkrétního vozidla se mohou lišit.

Vyzkoušejte si pohodlí na vlastní kůži

Navštivte prodejce nákladních vozidel Volvo a sami zhodnoťte, jak se budete v kabině cítit.