Volvo Trucks

Česká republika

×
Kabina Volva FL: komfortní interiér, prémiové provedení v každém směru

Navrženo pro vás 

Volvo FL – interiér kabiny

Prostor. Úložný prostor. Přístroje a informace přesně tam, kde je potřebujete. Pohodlné sedadlo. Přizpůsobitelný volant. A nízká hlučnost uvnitř. Vítejte v kabině Volva FL – vašem prémiovém pracovním prostoru na kolech.  

Ergonomicky navržený prostor pro řízení

Ergonomický přístup 

Přístrojový panel. Řadicí páka. Ovladače. Úložný prostor. Vše, co potřebujete, je ve Volvu FL přesně tam, kde to potřebujete – a zároveň na dosah ruky. To znamená, že nebudete muset dělat tolik pohybů. A méně se unavíte. Proto mohou vaše ruce zůstat na volantu déle a z vozovky nemusíte spouštět oči.

Dokonalý komfort sezení

Bude se vám skvěle sedět v ergonomických sedadlech Volvo FL s pevným ukotvením, integrovanou opěrkou hlavy a bezpečnostním pásem. Materiál čalounění poskytuje vynikající odolnost vůči zašpinění. Polohu sedadla řidiče i spolujezdce lze upravovat podle různorodých potřeb.

Pohodlné a bezpečné sedadlo řidiče
Varianty kabiny modelu Volvo FL

Vyberte si prostor

Vybírejte mezi třemi velikostmi kabiny: denní kabinu, krátkou spací kabinu nebo kabinu pro posádku – vše závisí na vašich požadavcích na prostor pro náklad nebo počet cestujících. Šířka je 2100 mm a délka se pohybuje v rozsahu od 1600 do 2980 mm.

Spousta úložného prostoru pro všechny vaše věci

Spousta prostoru pro osobní věci 

Na palubní desce. Ve dveřích. Nad hlavou. Mezi sedadly. Prohlédněte si kabinu Volva FL a na vlastní oči se přesvědčte o velkém množství úložného prostoru. Navíc ho můžete přidat ještě víc.

360° prohlídka interiéru

Níže je k dispozici interaktivní prohlídka kabiny. Další informace zobrazíte kliknutím na jednotlivá textová pole. Kliknutím na tlačítko „Full Screen“ zapnete zobrazení na celou obrazovku. Jednotlivé díly a funkce jsou popsány obecně. Vlastnosti konkrétního vozidla se mohou lišit.

Vyzkoušejte si pohodlí na vlastní kůži

Navštivte prodejce nákladních vozidel Volvo a sami zhodnoťte, jak se budete v kabině cítit.