Trucks

Volvo FM – vaše mobilní kancelář

Plný pracovní rozvrh vyžaduje správné nástroje, aby byl váš každodenní život plynulejší. Volvo FM je pracovištěm aktivního řidiče a kombinuje výborný komfort s agilitou, pohodlím a vynikající viditelností. Objednejte si svůj model – přizpůsobený vašemu pracovnímu dni.

Na míru pro vás

Vaše Volvo FM vytvořené pro vaše potřeby

Výkon přizpůsobený vašim úkolům

Podrobnosti o hnacích ústrojích Volvo FM

Další krok ve vývoji

Nový, moderní profil – lepší než předtím

Fakta o modelu Volvo FM

Výkon motoru: 330–500 koní, Šest velikostí kabiny, tahač a podvozek k dostavbě, nafta, bionafta, HVO, LNG a elektřina

Přizpůsobený pro vaši produktivitu

Podvozek vyrobený pro vaši práci

Široká nabídka služeb

Získejte ještě více ze svého podnikání

Zjistěte více o modelu Volvo FM přes interaktivní online brožuru 

Kabiny modelu Volvo FM

Přednosti modelu Volvo FM

Co o vozidlech Volvo FM říkají lidé?

Dnes už nám společnost Volvo zajišťuje vozový park celý. Přešli jsme k ní, protože cítíme, že naše a jejich základní hodnoty jsou si velice blízké.

Služby, které podporují vaše podnikání

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta

Často kladené dotazy o modelu Volvo FM

Lze ho přizpůsobit na míru pro široké spektrum přepravních úkolů. Kromě možností výběru kabiny a hnacích ústrojí lze podvozek optimalizovat pro přepravu od městských rozvážek po kontejnery, sypké materiály a stavebnictví. Nová kabina Volva FM nabízí prvotřídní komfort na dlouhé vzdálenosti a zároveň se do ní pohodlně nastupuje.

Pokud si přejete, můžete své Volvo FM získat s odolnou tandemovou poháněnou nápravou. Ta nabízí skvělou kombinaci nákladové kapacity, trakce a ekonomického využití paliva, zejména s funkcí zvedání tandemové nápravy. V těžkých podmínkách vás dostane opravdu daleko. Pokud však skutečně potřebujete poháněnou přední nápravu, doporučujeme vám podívat se na Volvo FMX.

To záleží na tom, jakou verzi si vyberete. Denní kabiny jsou vyrobeny tak, aby vám poskytly prostor, který potřebujete k řízení a správě vašich úkolů, a zároveň optimalizovaly délku nákladní části. Spací kabiny a kabina Globetrotter nabízejí dostatek prostoru a velké pohodlí pro přenocování.

Volvo FM nabízí pohodlné nastupování, což je skvělé, pokud musíte častěji vystupovat a nastupovat. Sedíte také blízko země a máte velmi dobrý přehled o prostoru okolo vozidla. V kabině Volva FH sedíte výš, máte více místa a rovnou podlahu. Volba záleží na vás a na tom, jaké máte priority.

Ano, můžete. Všechny naše motory D11 a D13 mohou jezdit na HVO a některé i na bionaftu. Kromě toho nabízíme dva motory, které mohou jezdit na zkapalněný zemní plyn nebo bioplyn (LNG), což výrazně sníží vaši ekologickou stopu.

Seznamte se s Volvem FM u svého obchodního zástupce

Máte otázky? Chcete si o svém budoucím vozidle s někým promluvit? Nebo už jste připraveni přejít na nové Volvo FM?