×

Systém Dynafleet

Přesná rozhodnutí – o tom je Dynafleet. Kdykoli můžete zobrazit přesnou polohu a stav svých řidičů, nákladních vozidel a dalších prostředků a také získat kvalitní údaje, které můžete následně použít k dlouhodobému plánování a analyzování svého provozu. Kromě toho vám systém Dynafleet ukáže oblasti, na které byste se měli zaměřit. Můžeme začít?

Služby systému Dynafleet
 

Služby systému Dynafleet si můžete aktivovat v jakékoli kombinaci. Každá služba je k dispozici za pevnou měsíční částku, v níž jsou zahrnuty i roamingové poplatky za mezinárodní komunikaci. Přistupovat ke službám lze na jakémkoli zařízení prostřednictvím portálu Volvo Connect, který představuje rozhraní pro všechny vaše digitální služby.

Systémová integrace

Pro větší flexibilitu můžete Volvo Connect a služby Dynafleet integrovat do své stávající IT infrastruktury. To znamená, že vaše data o vozovém parku bude možné použít k vylepšení dalších aplikací třetích stran, od plánování až po výplatu, čímž dosáhnete nové úrovně efektivity správy vozového parku.

Registrace karty společnosti

Požádejte obchodního zástupce, aby zajistil online registraci vaší karty společnosti. Jedná se o bezpečný způsob ukládání a vzdáleného stahování údajů z tachografů, abyste mohli pohodlně sledovat aktivitu řidičů podle zákonných požadavků.

 

 

 

Perfektní balíček

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám rád pomůže s nalezením nejvhodnějšího balíčku služeb systému Dynafleet, který bude odpovídat potřebám vaší firmy.