Trucks

Komunikace

Užívejte si klid díky vědomí, že jsou vaši řidiči vždy na dosah. Díky službě Komunikace v systému Volvo Connect bude moci vaše kancelář rychle, snadno a nenákladně komunikovat s řidiči. Řidič si může zprávu přečíst na bočním displeji v kabině, nebo si ji nechat přehrát díky funkci převodu textu na řeč, aby se mohl soustředit na situaci na silnici. Zareagovat může výběrem z rychlých odpovědí nebo může odpověď napsat na dotykovém displeji. Ke zprávám lze přikládat soubory PDF nebo obrázky a komunikovat libovolně dlouho – bez omezení nebo roamingových poplatků.

Hlavní výhody

Řidiči mohou komunikovat prostřednictvím bočního displeje.

Řidiči si mohou nechat
textové zprávy přehrát.

Řidiči mohou používat funkci „rychlých odpovědí“.

Ke zprávám lze přikládat soubory PDF nebo obrázky.

Do navigačního systému vozidla
je možné odeslat naplánovanou trasu.

Žádné nečekané roamingové poplatky

Další informace o funkci Komunikace najdete níže. Můžete také navštívit Marketplace Volvo Connect nebo o další informace požádat specialistu Volvo Connect.

Integrace s dalšími systémy

Službu Komunikace můžete snadno provázat se svým systémem pro správu objednávek a fakturaci, takže všechny podstatné informace uvidíte na jedné obrazovce. To vám zajišťuje větší kontrolu a také usnadňuje práci řidičům, protože na displeji v kabině přehledně vidí všechny pracovní příkazy.

Propojme se

Jste připraveni začít se službou Volvo Connect? Nebo máte dotaz ohledně některé ze služeb? Obraťte se na specialistu Volvo Connect.