Trucks

Bezproblémová komunikace

Komunikace

Prostřednictvím služby Komunikace bude vaše kancelář schopna rychle, snadno a srozumitelně komunikovat s řidičem, díky čemuž předejdete všem nákladným nedorozuměním. Komunikovat můžete dle libosti – nejsou zde žádná omezení ani poplatky za roaming.

Stálý kontakt s vozidly

Se službou máte jistotu, že se budete moci s vozem kdykoliv spojit bez ohledu na to, kdo zrovna sedí za volantem. Komunikace mezi kanceláří a řidičem probíhá v podobě textových zpráv. Zprávy se snadno sestavují a po odeslání se řidiči zobrazí na displeji v kabině. A pokud vozidlo zrovna stojí, může řidič pomocí bezdrátové klávesnice odpovědět. Za jízdy se zprávy nezobrazují.

Integrace s jinými systémy

Službu Předávání zpráv můžete snadno provázat se svým systémem pro správu objednávek a fakturaci, takže uvidíte všechny podstatné informace najednou. To neusnadní práci jen vám, ale také řidičům, kterým se na displeji v kabině přehledně zobrazí všechny údaje o pracovním příkazu.

Možnosti zobrazování údajů

Na displeji v kabině se může zobrazovat mnohem víc než jen zprávy. Funkce, jako jsou například automatická oznámení o zbývající pracovní době, pokyny od kouče nebo navigační pokyny, zbavují řidiče napětí a zvyšují jeho produktivitu.

Hlavní výhody

  • Komunikace s řidičem prostřednictvím textových zpráv v systému Dynafleet, zpráv SMS nebo e-mailu
  • Rychlé předání zprávy. Pomozte řidiči s rozhodováním – zašlete mu všechny potřebné informace.
  • Cenově příznivá komunikace s celým vozovým parkem
  • Zasílání cílů do navigačního systému vozidla Správce vozového parku si v systému Dynafleet může prohlédnout odhadovaný čas příjezdu do cíle

Informace na dosah ruky

Se zprovozněním služby Dynafleet Messaging vám ochotně pomůže příslušný obchodní zástupce společnosti Volvo Trucks. Také vám vysvětlí, co všechno lze na displeji v kabině zobrazovat.